Nově přidané zboží

Nové půjčovny

Mobilní pódium StageMobil L | pronájem

Pronajímáme mobilní pódium StageMobil L Rozměry: 6,80m (šířka) x 6,30m (hloubka) x 4,45m (výška) Cena: 11.000,-Kč/den bez DPH vč. dopravy. Více zde: https://www.temev.cz/mobilni-podium-pronajem/

Profi půjčovny

Aktuality

Překonali jsme hranici 300 zaregistrovaných půjčoven

Prvního listopadu 2016 jsme překonali hranici 300 zaregistrovaných půjčoven. I nadále se budeme snažit rozšiřovat nabídku půjčoven tak, aby jste měli vše uceleně na jednom místě. Děkujeme za důvěru.

Půjčovna 4kolek

Jsme tu pro všechny milovníky adrenalinové zábavy a motosportu. ATV (all-terrain vehicle) neboli čtyřkolka je vozidlo, které má výše položenou konstrukci a čtyři širší a masivnější terénní kola než obvyklá vozidla. Díky menším rozměrům a hmotnosti má lepší průchodnost terénem než terénní automobil, a proto může překonávat překážky, jako jsou například kopce, cesty nebo malé říčky a to za každého ročního období.

Přemýšlíte nad způsobem, jak aktivně strávit volný čas s přáteli či rodinou nebo plánujete firemní akci pro své zaměstnance? Řádění na čtyřkolkách je skvělý způsob relaxace, ze kterého si budete odnášet nezapomenutelné zážitky. Naše čtyřkolky jsou přizpůsobitelné všem, dokonce i Vašim dětem nebo začínajícím jezdcům.

Co Vám půjčíme?

4kolky neboli quady (ATV) různých značek a typů. Od dětských elektrických vozítek, dětských 4kolek až po nejvýkonnější užitkové čtyřkolky s obsahem motoru 700ccm.

Můžete jet na svůj trip nebo se domluvit na společný výlet s instruktorem po silnicích a cestách necestách, po polích nepolích, lesem nelesem, možná vodou nevodou.

Před jízdou Vám všechno vysvětlíme - ovládání 4kolky je díky automatice velmi jednoduché. Trasu přizpůsobíme Vašim možnostem a zkušenostem. Po dohodě jsme schopni dopravit 4kolky za Vámi na místo akce, nebo zapůjčit vozík na 4kolku.

Firemní akce

Připravte pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery nevšední zážitek! V dnešní době je velice obtížné získat nové klienty a ještě těžší si je udržet. Zprostředkování nevšední firemní akce, je jedením z účinných způsobů jak toho dosáhnout.

Pro firmy a kolektivy nabízíme zajištění soutěží, projížděk apod. Čtyřkolky jsou také vhodným doplňkem pro firemní teambuildingové aktivity.

Akce pro rodiče s dětmi

Jízda na čtyřkolkách není jen pro chlapy. Přesvědčte se, že i ženy a dokonce děti si s nimi umí lehce poradit. Vezměte celou rodinu na tak trochu nevšední výlet, uvidíte, že se nebudete nudit ani chvíli.

K dispozici máme vozítka pro děti už od 1 roku. Nemusíte se o bezpečí Vašich dětí bát. Všechny čtyřkolky a ostatní dětská vozítka jsou jednoduše přizpůsobitelné pro maximální bezpečí účastníka.

Půjčovna Půjčovna 4kolek
Telefon(y) +420 775 091 226
+420 541 240 124
E-mail(y) [email protected]
Adresa Hudcova 70b, 62100, Brno
WEB http://www.pujcovna4kolek.cz
http://www.kilion.cz
Facebook
http://www.facebook.com/pages/P%C5%AFj%C ...

QR kód

Hledejte zboží k zapůjčení v největším katalogu
půjčoven české a slovenské republiky!