Nově přidané zboží

Nové půjčovny

Mobilní pódium StageMobil L | pronájem

Pronajímáme mobilní pódium StageMobil L Rozměry: 6,80m (šířka) x 6,30m (hloubka) x 4,45m (výška) Cena: 11.000,-Kč/den bez DPH vč. dopravy. Více zde: https://www.temev.cz/mobilni-podium-pronajem/

Profi půjčovny

Aktuality

Překonali jsme hranici 300 zaregistrovaných půjčoven

Prvního listopadu 2016 jsme překonali hranici 300 zaregistrovaných půjčoven. I nadále se budeme snažit rozšiřovat nabídku půjčoven tak, aby jste měli vše uceleně na jednom místě. Děkujeme za důvěru.

AUTO RENT A CAR, s.r.o.

Naše Půjčovna se zaměřuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozů a dodávek, specializujeme se na Brno a Jihomoravský kraj. Hlavní hodnotou je pro nás individuální přístup ke každému zákazníkovi a kvalitní služby za nejnižší ceny v oboru.

S Vaším požadavkem na půjčení dodávky nás můžete kdykoli kontaktovat. Objednaný vůz Vám přistavíme dle Vašeho přání - zavírací hodiny neznáme.

Proč si vybrat zrovna nás?

Naše půjčovna dodávek by už jen cenou měla každého přesvědčit. Nejnižší cena je u nás vždy zaručena. A pokud ne, tak i náš přístup a obětavost, kterou samozřejmně musíte vyzkoušet, by vás měly přesvědčit o jedinečnosti naší společnosti.

Půjčovna AUTO RENT A CAR, s.r.o.
Telefon(y) +420 722 135 006
E-mail(y) [email protected]
Adresa Edisonova 5, 61200, Brno
WEB http://www.autorentacar.cz

QR kód

Hledejte zboží k zapůjčení v největším katalogu
půjčoven české a slovenské republiky!