Nově přidané zboží

Nové půjčovny

Sportovní půjčovna Fičíme

Fičíme je sportovní půjčovna zaměřující se na netradiční sportovní a pohybové zážitky pro děti a dospělé. V naší nabídce tak najdete například šlapací káry, tandemové kolo, koloběžky nebo třeba skákac

Profi půjčovny

Aktuality

Překonali jsme hranici 300 zaregistrovaných půjčoven

Prvního listopadu 2016 jsme překonali hranici 300 zaregistrovaných půjčoven. I nadále se budeme snažit rozšiřovat nabídku půjčoven tak, aby jste měli vše uceleně na jednom místě. Děkujeme za důvěru.

Boom Boom Sound

Pronájem zvukové techniky.
Nabízíme k pronájmu profesionální zvukové vybavení renomovaných značek jako Mackie, AKG, Lexicon, DBX, Zoom Studio, Pioneer, Ortofon, Technics, Denon a dalších.

Pronájem párty stanů až 200m2
naše malé párty stany jsou nůžkové konstrukce pro jednoduchou manipulaci, větší stany používáme nafukovací a jsme schopni takový stan připravit během několika desítek minut, nafukovací stany splňují bezpečnostní normy, jsou nepromokavé, větruvzdorné, ohnivzdorné a splňují přísná kritéria certifikátů CE,UL,EN,SGS,ROHS,TUV

Pronájem atrakcí pro děti i dospělé.
Pokud chcete svou akci udělat zajímavější, nabízíme k pronájmu různé hry pro dospělé (vodní fotbal, zorb, bouncing a další), pamatujeme i na děti kde nabídka tvoří skákací hrady, skluzavky a další atrakce.

Půjčovna Boom Boom Sound
Telefon(y) 776612632
E-mail(y) [email protected]/
Adresa Raisova 15, 40003, Ústí nad Labem
WEB http://cs.boomboomsound.eu/
Skype radical803
Facebook
http://www.facebook.com/boomboomsound.eu

QR kód

Hledejte zboží k zapůjčení v největším katalogu
půjčoven české a slovenské republiky!