Nově přidané zboží

Nové půjčovny

PůjčovnaPS

Zažij nekončící zábavu s jedinečnou půjčovnou PS v Praze! Půjč si PLAYSTATION 4 nebo VIRTUÁLNÍ REALITU Pro více informací navštiv naše webové stránky www.pujcovnaps.cz nebo facebookové stránky na ww

Profi půjčovny

Aktuality

Překonali jsme hranici 300 zaregistrovaných půjčoven

Prvního listopadu 2016 jsme překonali hranici 300 zaregistrovaných půjčoven. I nadále se budeme snažit rozšiřovat nabídku půjčoven tak, aby jste měli vše uceleně na jednom místě. Děkujeme za důvěru.

KUKU.cz - půjčovna PC a notebooků Praha

Půjčovna počítačů, monitorů a notebooků je vhodná pro firemní prezentace, PC kursy, školení, hraní her i jiné zábavné akce, případně i překlenutí doby servisu Vašeho PC.. Rovněž váháte-li s koupí repasovaného počítače PC, LCD nebo notebooku, můžete si je u nás půjčit, vyzkoušet a v případě spokojenosti si PC, notebook nebo LCD jednoduše rovnou ponechat (bez nutnosti další návštěvy, cena hardware je kryta 100% kaucí)! Při návštěvě prodejny je potřeba předem nahlásit zájem o půjčení, bude s Vámi sepsán speciální výpůjční protokol s popisem zboží a záznamem o složení kauce (ve výši 100 % aktuální ceny zboží). Našim klientům povolujeme zapůjčenou techniku i prodat! Můžete si u nás půjčit kterýkoliv repasovaný počítač PC, repasovaný LCD monitor či repasovaný notebook (dále jen HW) z nabídky naší firmy.
Půjčovna KUKU.cz - půjčovna PC a notebooků Praha
Telefon(y) 602833926
E-mail(y) [email protected]
Adresa Bořivojova 83, 130 00, Praha
WEB http://www.kuku.cz
http://www.kuku.cz/KUKU-PC-vyprodej-PC-pocitace-LCD-panely-notebooky-akce-slevy-Praha.html
http://www.kuku.cz/KUKU-PC-servis-Praha-levna-pujcovna-pocitacu-PC-notebooku-monitoru-LCD.html
http://

Otvírací doba

Pondělí 00:00 - 16:20
Úterý 10:12 - 13:17
Středa 00:00 - 13:17
Čtvrtek 10:12 - 13:17
Pátek 00:00 - 13:17
Sobota
Neděle

QR kód

Hledejte zboží k zapůjčení v největším katalogu
půjčoven české a slovenské republiky!