Nově přidané zboží

Nové půjčovny

PůjčovnaPS

Zažij nekončící zábavu s jedinečnou půjčovnou PS v Praze! Půjč si PLAYSTATION 4 nebo VIRTUÁLNÍ REALITU Pro více informací navštiv naše webové stránky www.pujcovnaps.cz nebo facebookové stránky na ww

Profi půjčovny

Aktuality

Překonali jsme hranici 300 zaregistrovaných půjčoven

Prvního listopadu 2016 jsme překonali hranici 300 zaregistrovaných půjčoven. I nadále se budeme snažit rozšiřovat nabídku půjčoven tak, aby jste měli vše uceleně na jednom místě. Děkujeme za důvěru.

Půjčovna čističů koberců

V centru Brna půjčujeme čističe koberců a čalounění. V nabídce jsou prověřené stroje Kärcher, se kterými je radost pracovat. Zvládnete je používat i úplný amatér. Vyčistit s nimi můžete kterýkoliv typ koberce, textilní potah čalouněného nábytku (sedací soupravy, jídelní, kancelářské, konferenční židle, lavice, matrace, čalouněná čela a boky postele apod.) nebo interiér auta. Uvnitř auta jej můžete použít na koberce, koberečky, rohože, kufr, tapecirung. Pouze u nás máte v půjčovném zahrnuto 25 dávek čistícího prostředku. S ním pohodlně vyčistíte i větší byt. Podle svých časových možnosti a dle rozsahu čištění si můžete stroj vypůjčit na den nebo celý víkend. Stroj Vám naložíme až do auta. Vleze se do každého kufru. Ke stroji získáte kromě kompletního příslušenství instrukce ve formě videa na CD a DVD. Z něj se dozvíte nejen to, jak jej používat, ale také jak za kratší čas dospět s menším úsilím k ještě lepšímu výsledku. Jak se zbavit skrn a úporného znečištění. Jak postupovat pro brzké vyschnutí a mnoho dalších ověřených tipů z letité praxe. Stroj si lze vypůjčit v Brně na ulici Hybešova po předchozí telefonické rezervaci.
Půjčovna Půjčovna čističů koberců
Telefon(y) 775333662
E-mail(y) [email protected]
Adresa Hybešova 11, 60200, Brno
WEB http://www.cistenikobercubrno.cz/pujcovna.php

QR kód

Hledejte zboží k zapůjčení v největším katalogu
půjčoven české a slovenské republiky!