Auto Kozelský

Autopůjčovna Ostrava Auto Kozelský byla založena již v roce 1991. Tato půjčovna aut má proto bohaté zkušenosti v oblasti pronájmu automobilů na našem trhu jak pro české tak zahraniční klienty. Půjčovna aut je 100% vlastněna českým podnikatelským subjektem. Proč si vybrat právě naši firmu „Autopůjčovna Ostrava Auto Kozelský“?

Jak již jsem zmínil,na trhu máme již dlouholeté zkušenosti. Mezi naše nadstandardní služby patří přistavení vozidel v Ostravě zdarma,vlastní autoservis, takže automobily má půjčovna aut neustále kontrolovány a je dbáno o jejich perfektní stav a čistotu. Všechny tyto služby jsou již zahrnuty v ceně za půjčení automobilu.Poskytujeme také dlouhodobý pronájem po celém území naší republiky.

Za malý příplatek tzn.v podstatě za projetý benzín,Vám automobil přistavíme i v okolních městech např. Opava, Frýdek Místek, Nový Jíčín, Karviná, letiště Mošnov příp.jakékoli vlakové nádraží.

Autopůjčovna Ostrava -Auto Kozelský vlastní v této době přes 45 osobních automobilů. Nabídka autopůjčovny je zajímavá. Můžete si vybrat od automobilů nižších kategorií až po ty nejluxusnější. Můžete si vybrat automobily cenově levnější, se základní výbavou, ale také si můžete připlatit a půjčit si automobil , který bude mít vše, na co si vzpomenete. Určitě nejvýhodnější cenovou položkou bude jistě pro Vás dlouhodobý pronájem.

Naše půjčovna aut v Ostravě má pestrou a širokou nabídku. Naše autopůjčovna Ostrava-Auto Kozelský uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výhodou naši autopůjčovny je především převzetí problémů spojených s provozem vozidla, administrativa, časové a finančí náklady při pořízení a provozu vozidla a to hlavně tehdy jedná li se o dlouhodobý pronájem automobilů.

Kromě služeb autopůjčovny v Ostravě nabízíme služby jako likvidace pojistných událostí v Ostravě a okolí. Znamená to,že v případě havárie Vašeho vozidla se postaráme o opravu,zapůjčení náhradního vozidla zdarma po dobu opravy a veškeré vyřízení všech formalit na pojišťovně.

Kontakty

Půjčovna Auto Kozelský
Telefon(y) +420 602 787 924
+420 596 942 214
Zelená linka:
800 333 323
E-mail(y) [email protected]
Adresa Varšavská 951, 72526, Ostrava
WEB http://www.auto-kozelsky.cz
Facebook
http://www.facebook.com/AutoKozelsky

Kategorie půjčovny

Map
QR kód