Autopůjčovna GARAXIS

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat právě autopůjčovnu . Kromě nízkých cen a spolehlivých vozů nabízí totiž autopůjčovna Garaxis ještě řadu zajímavých služeb, které jiné autopůjčovny nenabízí!

V okolí Karlových Varů (Sokolov, Ostrov nad Ohří, Chodov, Nová Role, Nové Sedlo, Loket a další - viz kompletní ceník) Vám Garaxis půjčovna dodávek nebo půjčovna aut Karlovy Vary vůz ZDARMA přistaví, kamkoliv si budete přát. Při dlouhodobých pronájmech je přistavení vozu ZDARMA dokonce pro celý Karlovarský kraj! Můžete tak v pohodlí domova vyřídit objednávku a vůz si vyzvednout před domem. V tom je naše autopůjčovna naprosto jedinečná.

Garaxis autopůjčovna Karlovy Vary si také neúčtuje žádné skryté poplatky za najeté kilometry, jak mají často ve zvyku jiné autopůjčovny. Můžete si tak být zcela jisti, že cena za pronájem vozu je konečná a neomezovat se při svých cestách.

Bez obav také můžete vycestovat do zahraničí, protože všechna vozidla poskytovaná autopůjčovnoujsou zákonně i havarijně pojištěna na území všech členských států Evropské unie.

Samozřejmou součástí každého vozidla autopůjčovny je také dálniční známka a autoatlas Evropy. S autopůjčovnouse v Evropě zaručeně neztratíte!

Garaxis půjčovna aut a půjčovna dodávek Karlovy Vary také svým klientům nabízí pronájem GPS navigace Mio Moov M410 za výhodné ceny a pronájmy dalšího příslušenství, jako jsou například dětské autosedačky.

Proč si vybrat právě naši autopůjčovnu?

  • Profesionalita, spolehlivost, nízké ceny
  • Potřebujete pouze občanský a řidičský průkaz
  • Čím déle máte auto půjčené, tím méně zaplatíte

Pronájem auta zahrnuje

  • Ujeté kilometry (neplatíte ani korunu navíc)
  • Havarijní pojištění
  • Pravidelný servis a údržbu

 

Kontakty

Půjčovna Autopůjčovna GARAXIS
Telefon(y) +420 722 129 492
+420 607 125 349
E-mail(y) [email protected]
Adresa Na Průhoně 60/20, 36006, Karlovy Vary - Dvory
WEB http://www.garaxis.cz/
http://www.autopujcovna-karlovyvary.cz/
Facebook
http://www.facebook.com/garaxis

Otvírací doba

24/7 - jsme vám k dispozici nostop!

Kategorie půjčovny

Map
QR kód