Barel

Barel

  • V ceně každé kánoe je koníčkovací lano a houba
  • Při zapůjčení vodáckého vybavení (pádlo, barel, vesta, helma, přídavná sedačka, atd.) zcela samostatně bez lodě je cena půjčovného 30,–Kč/ks/den

Slevy

Množstevní sleva ve výši 10% z ceny půjčovného – tuto slevu poskytujeme při zapůjčení kánoí na 5 a více dní a za podmínky, že součin dní a počtu kánoí je vyšší nebo roven 40 (např. 8 kánoí na 5 dní, 7 kánoí na 6 dní, apod.)Množstevní sleva ve výši 5% z ceny půjčovného – tuto slevu poskytujeme při zapůjčení kánoí na 4 a více dní a za podmínky, že součin dní a počtu kánoí je vyšší nebo roven 24 (např. 6 kánoí na 4 dny, 5 kánoí na 5 dní, apod.)Sleva 5% pro stále zákazníky. Tuto slevu získává každý zákazník, který si od nás kánoe zapůjčil alespoň 2× během čtyř posledních sezón.Slevy lze sčítat – stálý zákazník může obdržet množstevní slevu.

Pojištění

V letošním roce nabízíme našim zákazníkům možnost připojistit si lodě proti krádeži a poškození.

Dvoudenní výlety

Při zapůjčení kánoí na 2 dny je cena půjčovného navýšena o 20% oproti základní sazbě.Při zapůjčení 6–10 kánoí poskytujeme množstevní slevu ve výši 5% s ceny půjčovného, při zapůjčení 11 a více kánoí je množstevní sleva 10%.

Jednodenní výlety

Při zapůjčení kánoí na 1 den je cena půjčovného navýšena o 50% oproti základní sazbě.Při zapůjčení 6–10 kánoí poskytujeme množstevní slevu ve výši 5% s ceny půjčovného, při zapůjčení 11 a více kánoí je množstevní sleva 10%.

Ceny půjčovného

Den 10,- Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Půjčovna lodí - Dušan Jakubec - Lužnice, Otava, Sázava, Vltava

Půjčovna Půjčovna lodí - Dušan Jakubec - Lužnice, Otava, Sázava, Vltava
Telefon(y) +420 608 255 590
E-mail(y) [email protected]
Adresa Skálova 2654, 39002, Tábor
WEB http://www.pujcovna-lodi.com
http://
http://
Skype jakubec.dusan
Facebook
http://www.facebook.com/pujcovna.lodi.ja ...
Map
QR kód

Foto zboží

  • Popis fotografie.