DKNV půjčovny - Říčany

Půjčovna nářadí Praha - Půjčovny DKNV
Půjčovna nářadí Praha ušetří Vaše náklady na drahé professionální nářadí. Jistota vždy perfektně připraveného a udržovaného nářadí. Značky Hilti, Stihl, Metbo, Makita, Bosch, Karcher, Dewalt, Thule...

Rezervace online
je další nabídka, kterou půjčovna nářadí DKNV umí nabídnout jako svoji unikátní službu. Díky této nabídce máte jistotu, že Vámi vybrané nářadí k zapůjčení bude připraveno na našem středisku Praha ve chvíli, kdy si pro něj přijdete. Navíc na stránkách naší půjčovny nářadí neleznete i množství návodů, fotografií a popisů půjčovaného nářadí.

Půjčovna nářadí - stavební stroje
Stavební stroje nabízené v půjčovně nářadí uspokojí každou stavební firmu. Minirypadla a nakladače značky Caterpillar není třeba draze kupovat, stačí si vypůjčit na potřebnou dobu. Zároveň k nim nabízíme v půjčovně nářadí bourací kladiva a další příslušenství. Potřebujete pracovat ve výškách? Pro Vás tu máme k půjčení vysokozdvižné plošiny Genie. A jako specialitu v půjčovně máme motorové stavební kolečko.

Půjčovna nářadí - stavební technika
zahrnuje veškeré nářadí, které kdy budete na stavbě nebo doma potřebovat. Ať se jedná o bourací, vrtací, šroubovací, řezací, brousící, leštící, vibrační, hutnící, měřící, laserovou, čistící a úklidovou techniku, čerpadla, míchačky, topidla, hořáky, vysoušeče, odvlhčovače, klimatizace, vysavače, tlakové čističe, kompresory, elektrocentrály, svářečky, pájky, lešení, žebříky, vrátky, dopravníky, výtahy, hevery, kleště, nůžky, svěrky, svítidla, rozvaděče, prodlužovací kabely, vozíky nebo mnoho dalšího nářadí, vše naleznete v DKNV půjčovně nářadí.

Půjčovna zahradní techniky
Zahradní technika nabízená naší půjčovnou nářadí jistě potěší srdce nejen zahrádkáře. Budeme rádi pokud využijete naší půjčovnu nářadí s požadavkem na kultivátor, nůžky na plot, frézu, štípačku, nebo řetězovou pilu, sekačku na trávu či štěpkovač. Naše obsluha Vám ráda a odborně poradí jak se zahradní technikou zacházet.

Kontakty

Půjčovna DKNV půjčovny - Říčany
Telefon(y) +420 800 600 700
+420 323 602 220
E-mail(y) [email protected]
Adresa Černokostelecká 1794, 251 01, Praha - Říčany
WEB http://www.dknv.cz
Facebook
http://www.facebook.com/DKNV.cz
Google+
http://plus.google.com/b/104047045444361 ...

Otvírací doba

Pondělí 07:00 - 17:00
Úterý 07:00 - 17:00
Středa 07:00 - 17:00
Čtvrtek 07:00 - 17:00
Pátek 07:00 - 17:00
Sobota 07:00 - 13:00
Neděle

Kategorie půjčovny

Map
QR kód