Nově přidané zboží

Profi půjčovny

Aktuality

Překonali jsme hranici 300 zaregistrovaných půjčoven

Prvního listopadu 2016 jsme překonali hranici 300 zaregistrovaných půjčoven. I nadále se budeme snažit rozšiřovat nabídku půjčoven tak, aby jste měli vše uceleně na jednom místě. Děkujeme za důvěru.

ELBIKES.CZ - LIBEREC - Půjčovna, servis a testovací centrum elektrokol ...

Nabízíme skládací, městská i terénní elektrokola. Půjčit si můžete elektrokola značky Agogs. Půjčit si je mohou jednotliví turisté, ale také firmy např. v rámci teambuildingu.

Naše pobočky půjčovny elektrokol se nacházejí v Liberci a Turnově. Na zapůjčených elektrokolech ale nemusíte jezdit jen v jejich okolí. Elektrokola Vám zapůjčíme po dohodě i na Vaší dovolenou v ČR nebo do zahraničí. Maximální doba výpůjčky je 14 dní. Výpůjčku nad 1 den je nutno objednat minimálně 48 hodin předem prostřednictvím telefonické rezervace nebo on-line objednávky přes webové stránky.

Cena za půjčení elektrokola je: 2 hodiny - 200,- Kč, 4 hodiny 300,- Kč, 8 hodin 400,- Kč. Zdarma je k výpůjčce poskytován kvalitní zámek a pumpička. Požadované doklady k zapůjčení: Občanský průkaz nebo cestovní pas k nahlédnutí + další doklad s fotografií (řidičský průkaz, pracovní průkaz...).

Půjčovna ELBIKES.CZ - LIBEREC - Půjčovna, servis a testovací centrum elektrokol
Telefon(y) +420 602 101 520
E-mail(y) [email protected]
Adresa Hubertova 231/2, Liberec 15 Starý Harcov , 46015, Liberec
WEB http://www.elbikes.cz/web/2-pujcovna-elektrokol.html
Facebook
http://www.facebook.com/pages/Elbikescz- ...

QR kód
  • Půjčovna elektrokol

Hledejte zboží k zapůjčení v největším katalogu
půjčoven české a slovenské republiky!