GPS navigace Garmin Nüvi 300

GPS navigace Garmin Nüvi 300

Garmin Nüvi 300

Multimediální přístroj, který kombinuje navigační přístroj, digitální cestovní pomocník, MP3 přehrávač a prohlížeč fotografií, vše v těle jediného kapesního přístroje. Díky kombinaci jednoduchého ovládání, detailních digitálních map, automatické navigace s hlasovým doprovodem, dotykového displeje přizpůsobeného pro ovládání prstem a kapesní velikosti, představuje Nüvi dokonalý navigační systém.

Nüvi 300 patří mezi první přenosné přístroje, které jsou schopny nabídnout funkci „dynamické navigace“, pokud se propojí s přijímačem dopravních informací GTM 10 FM TMC. Funkce dynamické navigace umožňuje se během navigace vyhnout místům s hustým dopravním provozem (kromě západní Evropy je toto vysílání od července 2005 nově dostupné bezplatně i na území Prahy). Funkce dynamické navigace je využitelná s mapami formátu CityNavigator NT.

Jako doplněk navigačních funkcí jsou pro uživatele přístrojů Nüvi k dispozici další vestavěné funkce pro usnadnění cestování: MP3 přehrávač, Audio knihy (Audible.com), prohlížeč fotografií, cestovní hodiny (včetně časových zón), převodník cizích měn, převodník jednotek a kalkulátor. Jako dodatek je k přístroji možné dokoupit softwarové balíky s jazykovými nebo cestovními průvodci.

I přes širokou nabídku vestavěných funkcí nabízí přístroje extrémně jednoduché, intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje a minimální nároky na technickou zdatnost uživatele (zejména oproti PDA navigacím). Přístroje jsou vybaveny kromě vlastní paměti navíc slotem na standardní SD datové karty. Pro nahrávání dat do paměti přístroje nebo na datové karty není potřeba instalace jakéhokoliv ovladače, jak přístroj, tak i datová karta se hlásí po připojení k PC jako samostatné disky (není nutné instalovat speciální sw vybavení nebo provádět synchronizaci jako v případě PDA).

Jako první modely značky GARMIN jsou přístroje Nüvi vybaveny novou generací extrémně citlivých GPS přijímačů SiRF III, které jsou schopny přijímat GPS signál i v automobilech s vyhříváním čelního skla nebo s pokovenou antireflexní vrstvou, kde by jinak přístroj vyžadoval připojení externí antény.

Klady modelu Nüvi 300:

přístroj kombinuje funkce jednoduchého PDA (MP3 přehrávač, prohlížec fotografií, cestovní průvodce, atd.)vysoce citlivá technologie příjmu GPS signálu SiRF IIIpřístroj podporuje funkci automatického výpočtu trasy (autorouting)hlasová i textová navigace v českém jazycemožnost dynamické navigace (TMC)v ceně přístroje podrobná navigačnímapa ČRmožnost připojení externí antényovládání pomocí dotykového displeje

Zápory modelu Nüvi 300:

přístroj není odolný vůdči voděživotnost baterií cca 4-8 hodinv ceně je mapa České republiky (Evropu nutno případně dokoupit)

Vlastnosti modelu Nüvi 300:

Přesnost určení polohy: 7-10 m nebo méně při normálním režimu GPS, WASS/EGNOS kompatibilitaTechnologie pro příjem GPS signálu : SiRF III nabízející vynikající citlivostRozměry přístroje: 98 x 74 x 22 mmDisplej: barevný dotykový TFT displej, 64 000i barev, velikost 72 x 54 mm, rozlišení 320 x 240 pixelůHmotnost: 145 gVodotěsnost: přístroj není odolný vůči voděBody a naplánované trasy: neomezený počet bodů (omezení kapacitou vnitřní paměti), navigační trasy nelze uložitK dispozici je 13 evropských jazyků včetně češtinyMapová paměť: interní volná 418 MB, externí přes datové karty SDPodpora automatického výpočtu trasy křižovatku po křižovatce (autorouting)Komunikační rozhraní: USBHlasový výstup: podpora české hlasové navigace, výstup přes vestavěný reproduktorBaterie: vnitřní LiIon akumulátor s přímým dobíjením z externího napájeníŽivotnost baterií: do 6 hodin při použití GPS, až 12 hodin bez použití GPSExterní zdroj : 12 V pomocí kabelu do cigaretového zapalovače

Ceny půjčovného

Den 60,- Kč
Záloha 500,- Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Vše na cesty.cz

Půjčovna Vše na cesty.cz
Telefon(y) +420 608 407 311
E-mail(y) [email protected]
Adresa Štoky 451, 58253, Štoky
WEB http://www.vsenacesty.cz
Skype fenek79
Facebook
http://www.facebook.com/vsenacestycz http://www.vsenacesty.cz/cenik
Map
QR kód

Foto zboží