Segway X2

Segway X2

Nabízíme Segway X2, který zvládá jakýkoli terén.

Popis Segway X2:

Hluboký vzorek na pneumatikách Segway X2, umožňuje zvládnutí záludných úseků na bahně, štěrku, trávě nebo písku. Speciálně upravený software a širší rozvor zajišťuje maximální stabilitu. Dojezd Segway X2 je 20 km. na jedno nabití. Ať už Vás vaše adrenalinové srdce vyšle kamkoli, čeká Vás čisté nadšení, protože model Segway X2 Vás přenese přes jakýkoli terén na základě jediného ladného pohybu těla.

Nabídka půjčení pro jednotlivce:

Základní zaváděcí cena půjčovného je již od 500 Kč.

Nabídka pro skupinu, či rodinu:

Zvýhodněné ceny druhé, třetí, čtvrté a páté osoby ve skupině. Při zapůjčení Segway na celý den, či víkend šestá osoba ve skupině má půjčovné zcela zdarma.

Nabídka půjčení pro firmu:

Chcete odměnit Vaše pracovníky něčím jiným, než penězi a reklamním zbožím? Kontaktujte nás a vymyslíme vhodnou odměnu, šitou na míru právě pro Vaše zaměstnance a kolegy. Nabízíme Vám jedinečný zážitek na strojích Segway pro Vaše firemní akcičky. Jsme schopni též podpořit Vaší reklamní kampaň na těchto nepřehlednutelných strojích.

Dárkový kupón na Segway:

Vyberte v ceníku Vámi požadovanou službu a termín konání. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme individuální dárkový kupón k narozeninám, výročím, svatbám, či k jiným příležitostem.

Reklama na Segway

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy – a to sice prostřednictvím reklamních ploch na segway, které nelze přehlédnout. Nabízíme několik typů shildů.

V případě spolupráce tohoto typu upřednostňujeme osobní jednání a jsme schopni udělat reklamu dle vašich nároků a požadavků.

Akce

Dárkový kupón AKCE - SLEVA NA DÁRKOVÉ KUPONY 25% Půjčovna Segway Praha Připravili jsme pro Vás speciální nabídku - slevu 25% na dárkové kupóny s platností do 31. 3. 2012. Klasické dárkové kupóny pak mají platnost do 1. 6. 2012 a ty jsou za stávající ceny z ceníku. Akce platí do odvolání, a neplatí na již vydané dárkové kupóny.

Ceny půjčovného

Hodina 800,- Kč
Den 6 500,- Kč
Dovoz 10,- Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Segway půjčovna

Půjčovna Segway půjčovna
Telefon(y) +420 775 004 078
E-mail(y) [email protected]
Adresa Náměstí Curieových 43/5, 11000, Praha
WEB http://www.pujcovna-segway.cz
Facebook
http://www.facebook.com/pages/Segway-Ren ...
Map
QR kód

Foto zboží