segway i2

segway i2

Nabízíme Segway i2, vhodný pro pohyb ve městě.

Popis Segway X2:

Menší kola zabezpečují příjemnější pohyb v ulicích města. Speciálně upravený software a širší rozvor zajišťuje maximální stabilitu. Dojezd Segway i2 je 25 km. na jedno nabití. Ať už Vás vaše adrenalinové srdce vyšle kamkoli, čeká Vás čisté nadšení, protože model Segway i2 Vás přenese přes kamkoliv na základě jediného ladného pohybu těla.

Nabídka půjčení pro jednotlivce:

Základní zaváděcí cena půjčovného je již od 500 Kč.

Nabídka pro skupinu, či rodinu:

Zvýhodněné ceny druhé, třetí, čtvrté a páté osoby ve skupině. Při zapůjčení Segway na celý den, či víkend šestá osoba ve skupině má půjčovné zcela zdarma.

Nabídka půjčení pro firmu:

Chcete odměnit Vaše pracovníky něčím jiným, než penězi a reklamním zbožím? Kontaktujte nás a vymyslíme vhodnou odměnu, šitou na míru právě pro Vaše zaměstnance a kolegy. Nabízíme Vám jedinečný zážitek na strojích Segway pro Vaše firemní akcičky. Jsme schopni též podpořit Vaší reklamní kampaň na těchto nepřehlednutelných strojích.

Dárkový kupón na Segway:

Vyberte v ceníku Vámi požadovanou službu a termín konání. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme individuální dárkový kupón k narozeninám, výročím, svatbám, či k jiným příležitostem.

Reklama na Segway

Nabízíme spolupráci v oblasti reklamy – a to sice prostřednictvím reklamních ploch na segway, které nelze přehlédnout. Nabízíme několik typů shildů.

V případě spolupráce tohoto typu upřednostňujeme osobní jednání a jsme schopni udělat reklamu dle vašich nároků a požadavků.

Akce

Dárkový kupón AKCE - SLEVA NA DÁRKOVÉ KUPONY 25%

Ceny půjčovného

Hodina 800,- Kč
Den 6 500,- Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Segway půjčovna

Půjčovna Segway půjčovna
Telefon(y) +420 775 004 078
E-mail(y) [email protected]
Adresa Náměstí Curieových 43/5, 11000, Praha
WEB http://www.pujcovna-segway.cz
Facebook
http://www.facebook.com/pages/Segway-Ren ...
Map
QR kód

Foto zboží